Dbaj o siebie i rodzinę!

W terminie od 25.02.2021 do 31.03.2021 roku w drogeriach Hebe odbywa się konkurs konsumencki pod nazwą Dbaj o siebie i rodzinę!

Aby wziąć udział w konkursie należy dokonać zakupu dowolnego produku marki Colgate lub Palmolive, zachować paragon i udzielić odpowiedzi na pytanie konkursowe: Jak dbać o siebie i rodzinę?

W konkursie można wygrać:

 • 30 x antybakteryjny nawilżacz powietrza Mi Smart
 • 60 x roślinny voucher o wartości 100 zł
 • Xiaomi Mi Smart Antibacterial Humidifier zapewnia skuteczne nawilżanie powietrza w pomieszczeniu, co zapobiega wysuszaniu śluzówek i pozytywnie wpływa na samopoczucie. Para wodna, tworzona w systemie skraplania z ceramicznym rdzeniem, łączy się z powietrzem, poprawiając jego wilgotność oraz jakość.
  System filtracji wody o wysokiej skuteczności oparty o specjalną lampę UV-C, w naturalny sposób skutecznie eliminuje występujące w wodzie bakterie i wirusy. Takie rozwiązanie zapewnia czystą wodę, która zmienia się w przyjemną i bezpieczną dla zdrowia mgiełkę. Wygodny do napełniania zbiornik na wodę o pojemności 4,5 l pozwala na 15 godzin ciągłej pracy.
  Komfort użytkowania stoi na najwyższym poziomie również dzięki zdalnemu sterowaniu przez aplikację mobilną. Poprzez aplikację Xiaomi Home nawilżacz ma również wsparcie dla asystentów głosowych.
  Funcjonalny i estetyczny, pasuje do większości nowoczesnych wnętrz, a ze względu na wyjątkowo cichą pracę , nawilżacz nadaje się również do takich pomieszczeń jak sypialnia, czy pokój dziecka.

  Voucher Plants for humans. Wybierz swojego nowego zielonego przyjaciela na stronie plantsforhumans.com. Zielone rośliny domowe, najładniejsze kwiaty doniczkowe, doniczki, stojaki na kwiaty dostępne w sklepie online prowadzonym z miłością do roślin. Rośliny ze specjalnej kolekcji, dzięki bezpiecznemu opakowaniu mogą trafić do każdego zakątka Polski.

  Materiały informacyjne i reklamowe.

  Szczegółowe zasady znajdują się w regulaminie akcji.