Powiedz NIE nadwrażliwości!

W terminie od 19.04.2021 do 31.05.2021 roku odbywa się ogólnopolski konkurs konsumencki pod nazwą Powiedz NIE nadwrażliwości!

Aby wziąć udział w konkursie należy dokonać zakupu dowolnego produku marki elmex® Sensitive, zachować paragon i udzielić odpowiedzi na pytanie konkursowe: Jak skutecznie powiedzieć NIE nadwrażliwości?

W konkursie można wygrać:

 • 3 x duży zestaw produktów SMEG (czajnik, wyciskarka do cytrusów, wyciskarka wolnoobrotowa)
 • 30 x zestaw produktów SMEG (czajnik, wyciskarka do cytrusów)
 • 300 x zestaw produktów na nadwrażliwość elmex®
 • Urządzenia SMEG w stylu retro, inspirowane latami 50-tymi, które łączą w sobie nietuzinkowy design, niezawodność i maksymalną wydajność:

  Czajnik SMEG to czajnik o mocy 2400W i pojemności 1,7l - idealny dla większej rodziny. Płaska grzałka płytowa umożliwia zagotowanie nawet niewielkiej ilości wody i jest łatwiejsza w czyszczeniu. Czajnik ma zamontowany wyjmowany i łatwy w umyciu filtr ze stali nierdzewnej, który oczyszcza wodę z wapiennych osadów. System bezpieczeństwa, w przypadku braku wody przerywa pracę czajnika. System Soft Opening zapewni płynne otwieranie pokrywy za jednym dotknięciem, a podstawa z nóżkami antypoślizgowymi pozwala obracać wygodnie czajnik o 360°.

  Wyciskarka do cytrusów SMEG to zdrowy sposób na ugaszenie pragnienia, dostarczy Ci bombę witaminową, dzięki której organizm lepiej poradzi sobie ze stresem, zmęczeniem i infekcjami. Wszystkie komponenty wykonane są z antykorozyjnej stali nierdzewnej, a wydajny silnik o mocy 70W posiada wbudowany sensor, który uruchamia urządzenie w momencie naciśnięcia na stożek, zapewniając łatwe i bezpieczne użytkowanie. Wszystkie plastikowe elementy, takie jak misa na sok i pokrywa, wykonano z tworzywa TritanTM, wolnego od BPA. Dzięki estetycznemu dziobkowi ze stali nierdzewnej, bez problemu skierujesz swój świeżo wyciskany sok prosto do szklanki.

  Wyciskarka wolnoobrotowa SMEG do owoców i warzyw o mocy 150 W - doskonałe rozwiązanie dla osób dbających o zdrowie swoje i swoich najbliższych. Świeżo wyciskane soki owocowe i warzywne to zastrzyk witamin i niezbędnych składników na każdy dzień. Dzięki metodzie tłoczenia na zimno powstaje zdrowy sok najwyższej jakości. Wałek ślimakowy, zastosowany w wyciskarce wolnoobrotowej SMEG, obraca się z prędkością 43 obr./min., dzięki czemu delikatnie i dokładnie wyciska sok, nie pozbawiając go naturalnych, prozdrowotnych właściwości. Z łatwością, za pomocą jednej dźwigni, można wybrać konsystencję soku, odpowiednią do preferencji. Wszystkie elementy wyciskarki są łatwo demontowalne. W trosce o zdrowie użytkownika zastosowano wysokiej klasy komponenty wolne od BPA, wykonane z TritanTM i UltemTM.

  Materiały informacyjne i reklamowe.

  Szczegółowe zasady znajdują się w regulaminie akcji.