Wygraj biały uśmiech!

W terminie od 22.04.2021 do 02.06.2021 roku w Drogeriach Natura odbywa się konkurs konsumencki pod nazwą Wygraj biały uśmiech!

Aby wziąć udział w konkursie należy dokonać zakupu dowolnego produku marki Colgate za minimum 15 zł, zachować paragon i udzielić odpowiedzi na pytanie konkursowe: Jak dbać o biały uśmiech?

W konkursie można wygrać:

  • 1 x bon podarunkowy na zakup roweru PLUMBIKE w sklepie internetowym www.plumbike.eu
  • 5 x drukarka Instax Mini Link
  • 30 x zestaw produktów Colgate
  • Rower Plumbike dzięki specjalnie zaprojektowanym przez inżynierów Plumbike, wyjątkowym, komfortowym i technicznie dopracowanym ramom możesz poczuć różnicę, która odróżnia te rowery od innych. Plumbike to również wysokiej klasy podzespoły renomowanych producentów - trwałe i niezawodne. Rowery Plumbike są nie tylko piękne, ale przede wszystkim dają komfort i radość z jazdy. Samodzielnie zaprojektuj swój wymarzony rower za pomocą konfiguratora na stronie www.plumbike.eu

    Instax Mini Link to przenośna, wygodna drukarka termosublimacyjna pozwalająca zatrzymać wspomnienia na zdjęciach. Drukowanie zdjęć ze smartfona nie mogło być prostsze - za pomocą aplikacji w smartfonie, zdjęcie zostanie przeniesione do mini Link i wydrukowane w mgnieniu oka. To małe urządzenia może pochwalić się imponującymi talentami do drukowania – w dodatku na mini kliszy instax wielkości karty kredytowej. Łącząc się bezprzewodowo ze smartfonem, mini Link wypełnia lukę między wspomnieniami, a fizycznymi wydrukami oraz zabawą i funkcjonalnością. To nie tylko praktyczne urządzenie, ale również elegancki design, zwieńczony perfekcyjnym wykończeniem.

    Materiały informacyjne i reklamowe.

    Szczegółowe zasady znajdują się w regulaminie akcji.