Kompleksowa ochrona i świeżość!

W terminie od 07.06.2021 do 10.07.2021 roku w sklepach sieci Lidl odbywa się konkurs konsumencki pod nazwą Kompleksowa ochrona i świeżość!

Aby wziąć udział w konkursie należy dokonać zakupu dowolnego produku marki Colgate, zachować paragon i na stronie colgatemaxprotect.pl udzielić odpowiedzi na pytanie konkursowe: Dlaczego polecasz Colgate MAX PROTECT?

W konkursie można wygrać:

  • 2 x skuter elektryczny NIU MQi+Sport
  • 85 x słuchawki bezprzewodowe JBL Tune 500BT
  • 100 x zestaw produktów Colgate
  • Skuter elektryczny NIU MQi+Sport wysokiej jakości skuter elektryczny z najnowszymi technologiami i designem. Skuter cechuje nowoczesny styl, atrakcyjny wygląd i jeszcze więcej przyjemności z jazdy. Wyposażony w akumulator litowo-jonowy o pojemności 31 Ah oraz silnik Bosch o mocy 1200 W, zapewnia lepsze przyspieszenie i najlepsze wrażenia jakie może dać jazda skuterem elektrycznym. Akumulator można łatwo zdemontować i naładować wszędzie tam, gdzie jest dostęp do gniazdka elektrycznego. Bezpieczeństwo zwiększa wydajne oświetlenie 360 stopni w technologii LED. NIU MQi+ Sport traktowany jest jak skuter spalinowy o pojemności silnika 50 cm³, tak więc, do kierowania nim po drogach publicznych wymagane są uprawnienia takie jak na skuter 50 cm³.

    Słuchawki bezprzewodowe JBL Tune 500BT poczuj wolność słuchania muzyki bez wiecznie splątanych przewodów. Dzięki łączności Bluetooth możesz w szybki i prosty sposób połączyć słuchawki ze smartfonem lub tabletem. JBL Tune 500BT mają możliwość parowania z kilkoma urządzeniami jednocześnie i automatycznego przełączania między źródłami dźwięku. Pojemny akumulator pozwala działać słuchawkom JBL Tune 500BT bez przerwy nawet do 16 godzin po pełnym naładowaniu. Funkcja szybkiego ładowania daje dodatkową godzinę słuchania muzyki po zaledwie 5 minutach ładowania. Zastosowane miękkie poduszki i niewielka waga (tylko 155 g) sprawiają, że długotrwałe słuchanie nie powoduje dyskomfortu, a składana konstrukcja sprawia, że bez trudu zmieścisz te słuchawki w torbie czy plecaku.

    Materiały informacyjne i reklamowe.

    Szczegółowe zasady znajdują się w regulaminie akcji.