Czas na naturę!

W terminie od 14.07.2021 do 04.08.2021 roku w sklepach sieci Carrefour i Carrefour Market oraz w sklepie internetowym www.carrefour.pl odbywa się konkurs konsumencki pod nazwą Czas na naturę!

Aby wziąć udział w konkursie należy dokonać zakupu dowolnego żelu pod prysznic Palmolive, zachować paragon i udzielić odpowiedzi na pytanie konkursowe: Czym jest dla Ciebie natura?

W konkursie można wygrać:

  • 20 x drewniany zegarek Plantwear
  • 20 x ekologiczny głośnik JBL Flip 5 Eco
  • 100 x zestaw produktów Palmolive
  • JBL Flip 5 Eco poczuj legendarną jakość dźwięku od firmy JBL zamkniętą w kompaktowej obudowie modelu Flip 5. W 90% wykonany z materiałów z recyklingu wodoodporny JBL Flip 5 Eco brzmi lepiej, niż kiedykolwiek. Nowy przetwornik typu racetrack głośnika Flip 5 Eco edition zapewnia dużą moc - dając radość z uderzenia basów w kompaktowym wydaniu. Nie martw się takimi drobnostkami jak ładowanie baterii - Flip 5 Eco edition zapewnia ponad 12 godzin odtwarzania muzyki bez przerwy po pełnym naładowaniu. Ten lekki głośnik Bluetooth można zabrać wszędzie. Dzięki wodoszczelnej konstrukcji IPX7 nie szkodzi mu kiepska pogoda, czy zamoczenie. Można tańczyć w takt unikalnej muzyki w pogodzie i niepogodzie, przy basenie i na plaży, beztrosko ciesząc się rozrywką poza domem.

    Drewniany zegarek Lark Slim Black to minimalistyczna forma z wyrazistym akcentem. Czytelny i kontrastowy. Drewniany zegarek to dowód na to, że najlepsze rozwiązania, nie wychodzą z mody. Utrzymany w ryzach nordyckiej surowości dzięki prostej, okrągłej kopercie z naturalnego drewna - klonu kanadyjskiego. Zegarek damski, który zachwyca prostotą i oryginalnością - to najcieńszy drewniany zegarek zaprojektowany dotąd przez Plantwear.

    Materiały informacyjne i reklamowe.

    Szczegółowe zasady znajdują się w regulaminie akcji.