Ruszaj po nagrody!

W terminie od 31.08.2021 do 6.09.2021 roku w sklepach sieci Intermarche odbywa się konkurs konsumencki pod nazwą Ruszaj po nagrody!

Aby wziąć udział w konkursie należy dokonać zakupu dowolnego produktu Colgate, Ajax, elmex®, meridol® oraz Palmolive, zachować paragon i udzielić odpowiedzi na pytanie konkursowe: Jak motywujesz się do aktywności? Wyślij sms* na numer 4321 o treści ruszaj.numer paragonu.odpowiedź na pytanie konkursowe.

W konkursie można wygrać:

 • 3 x smartwatch Samsung Galaxy Watch Active 2
 • 10 x głośnik JBL GO 3
 • 50 x zestaw produktów Colgate-Palmolive
 • Smartwatch Samsung Galaxy Watch Active 2 to innowacyjny inteligentny zegarek z zaawansowanymi funkcjami sportowymi i atrakcyjnym designem. Jest wodoodporny do 50 m, posiada certyfikat IP68, wojskowy standard wytrzymałości MIL-STD-810G, a jego kolorowy wyświetlacz chroni szkło hartowane Gorilla Glass DX +. Galaxy Watch Active 2 ma nowy, intuicyjny sposób sterowania - przekręć wbudowanym dotykowym pierścieniem i ruszaj na trening. Smartwatch rozróżnia do 39 dyscyplin sportowych, podczas gdy 7 najpopularniejszych jest rozpoznawanych automatycznie (spacery, jazda na rowerze, bieganie, pływanie i inne). Wyprawy w nieznane staną się bezpieczniejsze, gdyż w Samsungu Galaxy Watch Active 2 nie zabrakło precyzyjnej nawigacji GPS, wysokościomierza oraz barometru. Stałe, zaawansowane monitorowanie tętna z 8 fotodiodami daje szczegółowy przegląd kondycji i wydajności. Sprzęt analizuje Twój wypoczynek i poziom stresu. Wyświetla wskazówki oddechowe umożliwiające relaks w trakcie dnia. Po połączeniu ze smartfonem za pomocą Bluetooth 5.0, Samsung Galaxy Watch Active 2 informuje o przychodzących połączeniach, wiadomościach i powiadomieniach z social media. Dodatkowo daje możliwość prowadzenia rozmowy telefonicznej oraz wysyłania szybkich odpowiedzi za pomocą preinstalowanych zwrotów. Bateria wbudowana w zegarek pozwoli na wiele aktywności, lecz jeżeli zabraknie mocy, to ładowarka indukcyjna przygotuje Twój smartwatch na kolejne wyzwania.

  Głośnik bezprzewodowy JBL GO 3 to nowa wersja cenionego przez użytkowników głośnika przenośnego marki JBL. Nowoczesne, efektowne wzornictwo, kolorowe materiały i atrakcyjne detale czynią z tego głośnika wspaniały dodatek, który uprzyjemni Twoją następną wycieczkę. Pomimo niewielkich rozmiarów urządzenia, zapewnia ono mocne basy oraz niesamowicie wyraziste brzmienie. Ochrona przed wodą i kurzem IP67 pozwala słuchać ulubionych dźwięków zarówno w słońcu, jak i w deszczu, dzięki czemu będziesz mógł używać go niezależnie od pogody. JBL GO 3 wyposażono w technologię Bluetooth w wersji 5.1, która zapewni stabilne połączenie z Twoim smartfonem i mniejsze zużycie energii. Wbudowany akumulator głośnika zapewnia do 5 godzin ciągłej pracy, dzięki czemu nie będziesz musiał przejmować się takimi drobiazgami jak ładowanie urządzenia. Co więcej, JBL GO 3 posiada wbudowaną pętlę, która umożliwi Ci przymocowanie urządzenia praktycznie wszędzie. Teraz każda wyprawa na basen, plażę, czy inny plener może odbywać przy udziale ulubionych dźwięków.

  Materiały informacyjne i reklamowe.

  Szczegółowe zasady znajdują się w regulaminie akcji.

  *Koszt sms-a według taryfy Twojego operatora. Całkowita długość sms-a to 160 znaków bez polskich liter (włącznie ze spacjami, znakami interpunkcyjnymi, prefiksem i numerem dowodu zakupu). Organizatorem konkursu jest Los Mejores Sp. z o.o. sp. k. Administratorem Twoich danych osobowych jest Colgate-Palmolive (Poland) Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wybrzeże Gdyńskie 6D, 01-531 Warszawa. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, w celach związanych z realizacją konkursu, w tym w celu rejestracji i obsługi zgłoszeń oraz w celu wysyłki nagród. Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z administratorem w zakresie niezbędnym do realizacji Konkursu oraz Nagrody. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny dla celów realizacji konkursu oraz realizacji praw przysługujących Ci w związku z udziałem w konkursie. Dane osobowe nie będą podlegały profilowaniu. Przysługuje Ci prawo do: (a) dostępu do treści swoich danych osobowych, (b) sprostowania danych osobowych, (c) usunięcia danych osobowych, (d) ograniczenia przetwarzania danych osobowych, (e) przenoszenia swoich danych osobowych oraz (f) wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w konkursie.