Gotowi na wakacje!

W terminie od 30.06.2022 do 13.07.2022 roku w sklepach sieci Intermarche odbywa się konkurs konsumencki pod nazwą Gotowi na wakacje!

Aby wziąć udział w konkursie należy dokonać zakupu dowolnego produktu Colgate, Ajax, meridol® i/lub Palmolive, zachować paragon i udzielić odpowiedzi na pytanie konkursowe: Jak z uśmiechem porządnie przygotować się na wakacje? Wyślij sms* na numer 4321 o treści nawakacje.numer paragonu.odpowiedź na pytanie konkursowe.

W konkursie można wygrać:

 • 10 x walizka duża OCHNIK
 • 20 x kosmetyczka podróżna OCHNIK
 • 100 x zestaw produktów Colgate-Palmolive
 • Walizka duża OCHNIK to twarda jednokomorowa walizka wykonana z bardzo lekkiego, wytrzymałego i odpornego na uszkodzenia materiału ABS. Wyposażona w podwójne, wykonane z mieszanki kauczuku i gumy, łożyskowane kółka. Komora podzielona jest na dwie części, w jednej przestrzeń zamykaną materiałem na suwak, w drugiej – elastycznymi pasami zabezpieczającymi. Rozmiar walizki to 75×51×30 cm. Walizka jest zamykana na dwustronnie odsuwany suwak.

  Kosmetyczka podróżna OCHNIK wykonana z bardzo lekkiego i odpornego na zarysowania materiału ABS. Wewnątrz komora podzielona została na dwie części, w jednej jest wygodne wolne miejsce, natomiast w drugiej części przestrzeń na drobiazgi jest zabezpieczona siateczką. Wymiary kosmetyczki to 35×32×16 cm. Kosmetyczka jest zamykana na dwustronnie odsuwany suwak.

  Materiały informacyjne i reklamowe.

  Szczegółowe zasady znajdują się w regulaminie akcji.

  *Koszt sms-a według taryfy Twojego operatora. Całkowita długość sms-a to 160 znaków bez polskich liter (włącznie ze spacjami, znakami interpunkcyjnymi, prefiksem i numerem dowodu zakupu). Organizatorem konkursu jest Los Mejores Sp. z o.o. sp. k. Administratorem Twoich danych osobowych jest Colgate-Palmolive (Poland) Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wybrzeże Gdyńskie 6D, 01-531 Warszawa. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, w celach związanych z realizacją konkursu, w tym w celu rejestracji i obsługi zgłoszeń oraz w celu wysyłki nagród. Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z administratorem w zakresie niezbędnym do realizacji Konkursu oraz Nagrody. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny dla celów realizacji konkursu oraz realizacji praw przysługujących Ci w związku z udziałem w konkursie. Dane osobowe nie będą podlegały profilowaniu. Przysługuje Ci prawo do: (a) dostępu do treści swoich danych osobowych, (b) sprostowania danych osobowych, (c) usunięcia danych osobowych, (d) ograniczenia przetwarzania danych osobowych, (e) przenoszenia swoich danych osobowych oraz (f) wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w konkursie.