W terminie od 15.07.2023 do 31.07.2023 roku w drogeriach Rossmann odbywa się konkurs konsumencki pod nazwą Zabłyśnij natychmiast!

Aby wziąć udział w konkursie należy dokonać zakupu dowolnej pasty z linii Colgate MAX WHITE, zachować paragon i udzielić odpowiedzi na pytanie konkursowe: Dlaczego cenisz natychmiastowy efekt bielszych zębów? Wyślij sms* na numer 4321 o treści natychmiast.numer paragonu.odpowiedź na pytanie konkursowe.

W konkursie można wygrać:

  • 3 x voucher na wyjazd do Hollywood o wartości 12 000 zł
  • 30 x aparat do fotografii natychmiastowej Instax Mini 12
  • 60 x zestaw produktów Colgate
  • Instax Mini 12. Nowy, super-rozrywkowy aparat natychmiastowy INSTAX mini 12 jest naszpikowany łatwymi w użyciu trybami i funkcjami oraz wygodnymi elementami sterującymi. Mini odbitki w rozmiarze 86 mm x 54 mm, dzięki charakterystycznej białej ramce przypominają klasyczne fotografie z retro aparatów natychmiastowych. Patrząc przez wizjer aparatu Instax Mini 12, ujrzysz rzeczywisty obraz – powiększenie wizjera to 0,37x z oznaczeniem celu. W trybie zbliżenia wizjer ma funkcję korekty paralaksy, więc widzisz dokładnie to, co obiektyw. Mini 12 automatycznie ustawia ekspozycję i steruje błyskiem, więc wystarczy tylko wycelować i wcisnąć migawkę. Nie musisz zawracać sobie głowy ustawieniami, czy pamiętać o włączeniu lampy błyskowej. Przy użyciu Instaxa wykonasz zarówno zabawne selfie, jak i normalne zdjęcie z paczką znajomych – nie będziesz jednak musiał wywoływać zdjęć i czekać na nie kilka dni. Wystarczy około 5 sekund, aby móc trzymać w dłoni najnowszą fotkę – to jedna z największych zalet tego rodzaju aparatów. Obiektyw aparatu Instax Mini 12 o ogniskowej 60 milimetrów pozwala na wygodne uruchamianie i wyłączanie urządzenia, zapewniając ponadto łatwy dostęp do trybu selfie oraz trybu zbliżenia – wystarczy, że obrócisz tubus obiektywu. Instax Mini 12 korzysta z kolorowych wkładów Instax mini. Pojedynczy wkład ma formę wygodnej w instalacji kasetki, która mieści 10 odbitek. Po wydrukowaniu czas wywołania zdjęcia wynosi około 90 sekund. Urządzenie zasilane jest przy użyciu dwóch baterii AA, umieszczanych w gnieździe na boku aparatu – jedna para baterii starcza na około 10 pakietów filmu Instax mini.

    Materiały informacyjne i reklamowe.

    Szczegółowe zasady znajdują się w regulaminie akcji.

    *Koszt sms-a według taryfy Twojego operatora. Całkowita długość sms-a to 160 znaków (włącznie ze spacjami, znakami interpunkcyjnymi, prefiksem i numerem dowodu zakupu). Organizatorem konkursu jest Los Mejores Sp. z o.o. sp. k. Administratorem Twoich danych osobowych jest Colgate-Palmolive (Poland) Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wybrzeże Gdyńskie 6D, 01-531 Warszawa. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, w celach związanych z realizacją konkursu, w tym w celu rejestracji i obsługi zgłoszeń oraz w celu wysyłki nagród. Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z administratorem w zakresie niezbędnym do realizacji Konkursu oraz Nagrody. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny dla celów realizacji konkursu oraz realizacji praw przysługujących Ci w związku z udziałem w konkursie. Dane osobowe nie będą podlegały profilowaniu. Przysługuje Ci prawo do: (a) dostępu do treści swoich danych osobowych, (b) sprostowania danych osobowych, (c) usunięcia danych osobowych, (d) ograniczenia przetwarzania danych osobowych, (e) przenoszenia swoich danych osobowych oraz (f) wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w konkursie.