Jak skutecznie dbać o zęby?

W terminie od 17.09.2019 do 29.09.2019 roku w Carrefour i Carrefour Market odbywa się konkurs konsumencki pod nazwą Jak skutecznie dbać o zęby?

Aby wziąć udziału w konkursie należy kupić dowolny produkt elmex® lub meridol®, zachować dowód zakupu oraz odpowiedzieć na pytanie konkursowe: Jak skutecznie dbać o zęby?

W konkursie można wygrać:

  • 10 x inteligentny oczyszczacz powietrza Mi Air Purifier 2S
  • 100 x butelka filtrująca wodę Brita Fill&Go
  • Inteligentny oczyszczacz powietrza Mi Air Purifier 2S. Zadbaj o rześkie i wolne od smogu powietrze w swoim domu! Nowa wersja oczyszczacza Mi Air Purifier 2S posiada wyświetlacz OLED oraz laserowy sensor cząstek pyłów PM 2.5, automatycznie dobierając tryb pracy. Dedykowany do pomieszczeń do 37m². Nowo dodany wyświetlacz OLED pozwala sprawdzić poziomy PM2.5 w pomieszczeniu i śledzi, jak czyste jest Twoje powietrze. Pokazuje także poziomy temperatury i wilgotności. Wyświetlacz w Mi Air Purifier 2S automatycznie dostosowuje jasność w zależności od oświetlenia otoczenia, dzięki czemu Twój sen nie zostanie zakłócony. Bardzo dokładny czujnik cząstek stałych (PM - Particulate Matter) wykrywa cząstki o wielkości zaledwie 0,3 μm i natychmiast wyświetla wskaźnik AQI na ekranie. Kontroluj swój oczyszczacz z dowolnego miejsca za pomocą aplikacji Mi Home. Sprawdź jakość powietrza, temperaturę i wilgotność, wyreguluj siłę wentylatora oraz ustaw zegar, aby włączyć oczyszczacz. Aplikacja automatycznie powiadamia również użytkownika o konieczności wymiany filtra.

    Butelka filtrująca wodę Brita Fill&Go. Smaczna filtrowana woda BRITA doda Ci energii każdego dnia. Miękka butelka filtrująca jest przyjazna dla środowiska i łatwa w użytkowaniu. Praktyczny uchwyt, wysoka jakość, bez bisfenolu A (BPA). Zamiast kupować butelkowaną wodę, dzięki Brita Fill&Go oszczędzasz pieniądze i chronisz środowisko. Zmień zwykłą wodę z kranu w smaczną filtrowaną wodę Brita.

    Materiały informacyjne i reklamowe.

    Szczegółowe zasady znajdują się w regulaminie konkursu.