ZMALUJ ZDROWY UŚMIECH!

W terminie od 15.08.2021 do 30.09.2021 roku odbywa się ogólnopolski konkurs konsumencki pod nazwą Zmaluj zdrowy uśmiech!

Aby wziąć udział w konkursie należy dokonać zakupu dowolnego produktu marki elmex®, zachować paragon, wykonać pracę plastyczną pokazującą, jak Twoje dziecko zdrowo dba o zęby z elmex® i na stronie www.zmalujzdrowyusmiech.pl dokonać zgłoszenia poprzez załączenie zdjęcia pracy konkursowej oraz wypełnienie zamieszczonego tam formularza zgłoszeniowego.

W konkursie można wygrać:

  • 15 x tablet SAMSUNG Galaxy Tab S6 Lite z rysikiem S Pen
  • 30 x karta podarunkowa SMYK, o wartości 200 zł
  • 150 x zestaw produktów elmex®
  • Tablet Galaxy Tab S6 Lite to smukłe i kompaktowe urządzenie z magnetycznie mocowanym do obudowy rysikiem S Pen. Więcej możliwości w 10.4" urządzeniu. Zabierz go w każdą podróż i spotkanie dzięki lekkiej wadze. Tablet i rysik S Pen tworzą doskonały duet. Rysik S Pen to zróżnicowane narzędzie do pisania. Dzięki temu, że naturalnie układa się w dłoni i zapewnia imponującą czułość na nacisk, stanowi doskonałe rozwiązanie – od rysowania po edytowanie dokumentów. W mgnieniu oka spiszesz swoje pomysły i dokonasz ich edycji bezpośrednio na ekranie urządzenia. Rób notatki, a potem zmieniaj kolory zapisków. Dzięki opcji zapisywania przy pomocy wyszukiwalnych tagów, możesz je łatwo uporządkować. Ożyw przekazywane treści za pomocą obrazów, wciągających filmów i własnych rysunków wykonanych rysikiem S Pen. Teraz pracuj nawet do 15 godzin bez przerw na ładowanie dzięki baterii o pojemności 7040 mAh.

    Materiały informacyjne i reklamowe.

    Szczegółowe zasady znajdują się w regulaminie akcji.